Hotel 107 Rumia

UDANY WYPOCZYNEK GOŚCI


POWRÓCISZ PRZYNAJMNIEJ 107 RAZY


Obiekt położony w Rumi, którego architektura nawiązuje do stylu nowoczesnego, wyróżniający się oryginalnym, loftowym designem wnętrz. Posiadamy 40 pokoi skrupulatnie zaprojektowanych i wyposażonych tak aby spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania. Wszystkie meble znajdujące się w hotelu są ręcznie wykonane i dopasowane specjalnie na potrzeby hotelu. Nadaje to niezwykłej atmosfery i na pewno sprawi, że pobyt w Hotelu 107 będzie kolejnym niezapomnianym doświadczeniem. Nasza załoga to wyjątkowi pracownicy pełni serdeczności i empatii. Priorytetem naszej codziennej pracy jest rodzinna, domowa atmosfera.
DBAMY O EKOLOGIĘ


JESTEŚMY BLISKO NATURY

Chętnie wspieramy naturę i dbamy o ekosystem. Na dachu hotelu znajduje się kilka pasiek pszczelich wspomagających ekosystem i dzięki którym będziemy mogli powitać was symbolicznym małym słoikiem miodu. Posiadamy również wewnętrzne patio, pełne roślin i miododajnych kwiatów, niezbędne dla rozwoju naszych pszczół. Niemalże na terenie całego hotelu są zielone rośliny i elementy nawiązujące do naszej pszczelej rodziny. Serdecznie zapraszamy do relaksu w towarzystwie natury!

CIEKAWE MIEJSCE


LOKALNIE
ATRAKCYJNY

Małe Trójmiasto Kaszubskie (kasz. Môłi Kaszëbsczi Trójgard) w którym znajduje się Hotel 107, jest kolebką kultury Kaszubskiej. Amatorów historii i kultury zapraszamy do muzeum Kaszubskiego w Wejherowie, w którym między innymi można zgłębić niezwykły alfabet oraz język Kaszubski. Spragnionych natury i ciszy zapraszamy w bliskie sąsiedztwo Rezerwatu Przyrody Beka oraz lasów Kaszubskich. Atrakcyjne szlaki piesze i rowerowe z pozostałościami po II Wojnie Światowej to wycieczka niemalże na cały dzień. Rodzicom podróżującym z dziećmi proponujemy pobliską plażę w Rewie, idealną na letnie rodzinne wyjazdy oraz jedyny w Polsce Aqua Park z rekinami w odległości 6 km od hotelu, co będzie niecodzienna atrakcją dla waszych pociech

IDEALNIE POŁOŻONY


ZNAKOMITE
MIEJSCE

Lokalizacja nieopodal Trójmiasta sprawia, że Hotel 107 jest idealnym miejscem na wypoczynek z dala od zgiełku Trójmiejskiego życia zarówno dla rodzin jak i dla gości biznesowych. Jednocześnie dzięki świetnie rozbudowanej sieci komunikacyjnej, umożliwia szybkie i łatwe podróżowanie między Gdynia, Sopotem, Gdańskiem, Kaszubskim Trójmiastem i półwyspem helskim.